Best Kutyaiskola

Panzió

b1

A kutyapanzió szintén 2000 óta működik ezen a helyen. A cél az, hogy a kutyák a lehető legkevesebb töréssel éljék át azt az időszakot, amit kénytelenek a gazdájuk nélkül tölteni. Ezt 24 órás felügyelettel és rengeteg foglalkozással igyekszünk elérni.

Az elhelyezés egyénileg, 10 m² -es kennelekben történik, melyekhez tágas, fűthető kutyaházak tartoznak. Bár a panzió területén 60-70 éves ősfák biztosítják az árnyas környezetet, nagy hőség idején a kennelsor vízfüggönnyel is hűthető.

A nap általában hajnali sétával indul, az egymással jól megférő kutyák egy falkában, együtt mennek, amelyek nem annyira jönnek ki társaikkal, egyénileg vannak sétáltatva. A séta után van a reggeli etetés, minden kutya a saját boxában kapja meg az adagját. Etetés után 2 óra csendespihenő következik, majd egy rövid egészségügyi séta. Ezután a kutyák csoportokba osztva (azok kerülnek ilyenkor össze, amelyek jól kijönnek egymással) az 5 nagy kifutó egyikében töltik a délutánt. Ezek a kifutók 600-800 m² alapterületű füves, ősfákkal körülvett, hűs, árnyas pihenőhelyek. 19 és 20 óra közt zajlik az esti etetés, amelyet még egy utolsó egészségügyi séta követ, majd reggelig pihenő következik.

Ettől a napirendtől külön kérésre természetesen el lehet térni. Amelyik kutyával egyéb feladat (kiképzés, edzés) is van, erre általában 10 é 13 óra közt kerül sor a kutyaiskola területén.

b2

Asztali nézet